Network Marketing

Network marketing dünyanın en başarılı satış sistemlerinden biridir. Bu sistemde tahsilat problemi yoktur, bireysel olarak asla ulaşamayacağınız kitlelere kolayca ulaşırsınız, hiç tanımadığınız kişilerle çalışırsınız ama maaş, sgk gibi sorumluluklarınız olmaz. Çalışan için ise maaş alamama. Sigorta primi takibi ve işten çıkarılma korkusu yoktur.

Dünyanın birçok ülkesinde farklı uygulamaları bulunmaktadır. Kasıtlı ya da farkında olmadan yapılan hatalı sistemlerde hak kayıpları vardır. Baven bu hak kayıplarını ortadan kaldıran bir sistem sunmaktadır.

Baven Üyelik Sistemi

Sitemizde yer alan kayıt ol bölümündeki formu doldurup üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üyelik formunda sponsor kodu olarak belirtilen alan size bu sistemi tavsiye eden kişinin sponsor kodudur. Formu doldurduktan sonra mailinize gelen şifreyle birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz. Baven size üyelik için paket almayı zorunlu kılmaz. Sadece üyeliğinizin aktif olabilmesi için en az 80 TL lik bir alış veriş yapmanız gerekir. Baven üyelik sistemi ürünleri %20 indirimli almanızı sağlar.

Baven Üyelik sistemi 3 ayak sistemine dayalıdır. Bu sistem network sistemleri içerisinde en sağlıklı sistem olarak bilinir. Ayaklardan birisi sallansa dahi, diğer 2 ayak yıkılmayı önler. Üye olan kişi sistem gereği 3 yeni üyeyi altına yazar ve üyelik sisteminin 3 ayak olarak ilerlemesini sağlar. Üye 4. kişiyi ekibine dahil etmek istediğinde, kendisine 4. Bir kol açamaz. Yeni ekip üyesini altındaki üyelerden birinin altına yazmak zorundasınızdır, böylece ayakların kopması önlenir ve sponsorlar sürekli altındaki üyeleri destekler. Ekibi büyüdükçe kendisi büyür.

Baven üyelik sisteminde yaptığınız ciro her ay toplanarak büyür. Ciro ve ekibinize göre haketmiş olduğunuz kariyerde geriye düşüş asla yaşamazsınız. Doldurmanız gereken bir kotanız yoktur. Diğer sistemler gibi aktiflik rakamları abartılı rakamlar değildir.  O ay ki organizasyon kazancınızı alabilmeniz için sadece 60 TL alış veriş yapmanız yeterlidir.

Organizasyon kazancı için,

 1. Kural : Kendinize bağlı 3 kişiyi üye yapmak
 2. Kural : 2500 TL ekip cirosu yapmak
 3. Kural : Kazancınızın hesaplandığı ay 60 tl şahsi ciro yapmış olmak,

Bu üç kural gerçekleştiğinde hem kendi hem de ekibinizin cirosundan %6 prim alırsınız. Bu 1. Kademedir.

 1. kademe, ilk 3 kişinin altında 9 kişi ve 7500 TL ciro yapmaktır. O ayki cirodan %5 prim alırsınız.
 2. kademe, bu kademeden itibaren kişi sayısına bakılmaksızın sadece ciro şartı aranır. Toplam ciroda 22.500 TL’ ye ulaştığınızda %4 prim alırsınız.
 3. kademe, cironuz 67.500 TL’ ye ulaştığında priminiz %3’tür.
 4. kademe, cironuz 202.500 TL’ye ulaştığında priminiz %2’dir.
 5. kademe, cironuz 607.500 TL’ ye ulaştığında prim %1’dir. Bu kademe de öngörülen kazanç bu kademede 5.148 TL dir.

Yukarıda belirtilen cirolar üyeliğinize başladığınız ilk günden itibaren ekibinizle yapmış olduğunuz toplam cirolardır.

Bu kademeden sonra pek çok network sisteminde %0,75-0,50 gibi rakamlar prim olarak ödenir oysa Baven üyelik sisteminde bu aşamadan sonra sistem tersine işler ve artık liderlik pirimi almaya başlarsınız.

 1. kademede piriminiz %4: öngörülen aylık kazanç miktarı 33.898 TL
 2. kademede piriminiz %3: öngörülen aylık kazanç miktarı 52.932 TL
 3. kademede piriminiz %2: öngörülen aylık kazanç miktarı 82.033 TL
 4. kademede piriminiz %1: öngörülen aylık kazanç miktarı 90.237 TL